Aktualnie poszukujemy:

Specjalisty ds. Obsługi Zamówień w Sklepie Internetowym

Jakie zadania na Ciebie czekają:

Kompletowanie zamówień i pakowanie paczek
Całościowa realizacja zamówień
Aktualizacja produktów i stanów magazynowych
Kontrola pakowanego produktu
Wydawanie produktów kurierom

Czego oczekujemy:

Komunikatywności
Dobrej organizacji pracy
Dyspozycyjności (praca na pełen etat)
Zaangażowania w wykonywaną pracę
Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
Mile widziane – doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość Baselinkera

Oferujemy:
– umowę o pracę / zlecenie / B2B
– pracę stacjonarną w Krakowie, przy ul. Balickiej, obok pętli tramwajowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji na adres: kasia@plantlover.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

+48 507 576 412

hello@plantlover.pl

Właściciel marki Plantlover:
ekoCo Sp. z o. o.
ul. Mehoffera 10, 31-322 Kraków